دلار
فارسی
جستجو
تصویر برای دسته  کنترلر

کنترلر

کنترلر در ابزار دقیق

کنترلر یا کنترل‌کننده‌ها مغز متفکر سیستم‌های کنترلی می‌باشند. خروجی‌ها یا سیگنال‌های اندازه‌گیری توسط ترانسمیتر به کنترلر، انتقال می‌یابند تا کنترلر به کمک این اطلاعات و براساس تابعی که برای آن تعریف شده‌است، تصمیمات لازم برای عکس‌العمل مورد نیاز را بگیرد.  انواع کنترلر برای کنترل کمیت های فیزیکی نظیر دما و رطوبت، فشار و کنترل گازها کاربرد دارند. کنترلر دما، کنترلر دما و رطوبت و کنترلر گازی از پرکاربردترین کنترلرهای موجود در بازار هستند. 

کنترلر دما

کنترلر دما برای روشن و خاموش کردن خودکار وسیله گرم کننده یا سرد کننده استفاده می شود. حالت سرد یا گرم به کمک میکروسوئیچ های تعبیه شده بر روی برد انتخاب می شود. با دستگاه کنترل کننده دما می توانید دمای آبسرد کن، دستگاه جوجه کشی، گلخانه و غیره را کنترل کنید. 

کنترلر دما و رطوبت 

کنترل دما و رطوبت به راحتی میتواند دما رطوبت محیط خود را کنترل نمایید. کنترلر دما و رطوبت از طریق خروجی های تعبیه شده پروسه کنترل دما و رطوبت که توسط کاربر تنظیم شده را اجرا می نماید.

کنترلر گازی 

محصولات گاز سنج ثابت جهت اندازه گیری گازهای قابل اشتعال ، گاز های سمی و اکسیژن در نقاط مختلف محیط و با توجه به سیستم های فرآیندی هر نقطه از محیط و ریسک های نشت گاز در آن نقطه نصب می گردد تا با اندازه گیری و ارسال اطلاعات به سیستم کنترل مرکزی ، مانیتورینگ پیوسته جهت ارتقا سطح ایمنی محیط را موجب گردد.  کنترلر گازی از جمله تجهیزات حفظ ایمنی محیط می باشد که می تواند بطور پیوسته میزان گازهای قابل احتراق و گازهای سمی را تشخیص دهد.

3 Items in جدول 4 Items in جدول فهرست

ترانسمیتر اختلاف فشار هوا مدل HT82

نمایشگر LCD
خروجی مدباس
خروجی جریان و ولتاژ(2 کانال)
خروجی رله ای(2 عد)
$

نمایشگر و کنترلر اختلاف فشار هوا مدل HD81

خروجی رله ای (4 عدد)
خروجی مدباس
تنوع رنج اندازه گیری
$

نمایشگر و کنترلر گاز اکسیژن مدل HT82

خروجی مدباس
خروجی جریان و ولتاژ
دو خروجی رله ای
تماس برای قیمت

نمایشگر و کنترلر گاز دی اکسید کربن مدل HD81

چهار خروجی رله
پورت مدباس
تنوع رنج اندازه گیری
سنسور دما و رطوبت بصورت سفارشی
$ 186

دتکتور گاز اتیلن اکساید رنج 0 تا 20ppm مدل HT82

خروجی مدباس
خروجی جریان و ولتاژ
2 خروجی رله ای
$ 229

دتکتور گاز مونوکسید کربن رنج 0 تا 300ppm مدل HT82

خروجی مدباس
خروجی جریان و ولتاژ
2 خروجی رله ای
$ 64