دلار
فارسی
جستجو
تصویر برای دسته  سنسور ازن

سنسور ازن

سنسور گاز ازن چیست؟

انواع سنسور گاز ازن با فرمول شیمیایی O3 برای اندازه گیری و سنجش مقدار غلظت گاز ازن موجود در هوا به کار می رود. گاز ازون از سه اتم اکسیژن تشکیل شده است و با اکسیدکنندگی بالا در بسیاری از واکنش‌ها مانند کلر عمل می‌کند و همین خاصیت باعث شده تا کاربردهای فراوانی در صنعت داشته باشد. گاز ازون O3 در غلظت‌های بالاتر از یک پی پی ام اثر تخریبی شدیدی بر مخاط و اندام‌های تنفسی جانوران می گذارد و در فضای نزدیک به زمین از مهم‌ترین آلاینده‌های هوا محسوب می‌شود. گاز ازن همراه دود و بخار کلان شهرها  موجب تشدید آلودگی می‌گردد و مانند گازهای گلخانه‌ای عمل می‌کند و در بالا بردن گرمای عمومی کره زمین مؤثر است.
خرید سنسور گاز ازون برای سنجش مقدار گاز ازون در محیط های صنعتی ضروری است زیرا ازون گاز سمی است و پس از تنفس طولانی مدت هوای آلوده به ازن، علائم جدی و تغییرات پاتولوژیکی در شخص به وجود می آید. انتشار گاز ازون در محیط اثرات نامطلوبی نظیر ایجاد اشک و سوزش در مجراهای تنفسی فوقانی در غلظت پایین، ورم غشاء مخاط بینی، سرفه، سردرد، گاهی تهوع و عق زدن در غلظت یک تا دو پی پی ام و مرگ در چند ساعت در غلظت بالا در پی دارد.  اثرات نامطلوب گاز ازن به دو عامل غلظت ازن و مدت تنفس وابسته است. خرید دتکتور گاز ازون، خرید نشت یاب ازون، خرید انواع گازسنج و دستگاه های اندازه گیری را از مراکز فروش معتبر مانند سایت کمپانی هویار Hooyareng انجام دهید.
تولید انواع حسگر گاز ازن توسط برندهای شناخته شده در بازار کالاهای الکترونیکی و اندازه گیری انجام می شود و  شما می توانید لیست قیمت حسگر گاز O3 را از شرکت هویار به عنوان مرکز فروش سنسور O3 و فروشنده معتبر انواع سنسورهای گاز استعلام کنید. کارشناسان فروش هویار با دقت و شکیبایی به سوالات شما گوش می دهند و پاسخ های مناسب و کارشناسی شده را خدمتتان ارائه می کنند.